fbpx

ПОЛІТИКА ОПЛАТИ

– Здійснення орендних платежів, штрафів та інших платежів, передбачених цим Договором, здійснюється за допомогою безакцептного списання грошових коштів з гаманця Наймача в додатку “E-wings” у відповідність з тарифами Наймодавця.
– Особистий гаманець Наймач поповнює шляхом перенаправлення на сайт платіжної системи, де Наймач вводить дані своєї дійсної банківської карти, та виконує інші вимоги для поповнення особистого гаманця в сервісі “E-wings”. 
– При акцепті цієї Оферти Наймач висловлює свою беззастережну згоду на на безакцептне списання грошових коштів з особистого гаманця в сервісі “E-wings”, що становлять орендні платежі, штрафи та інші платежі, передбачені цим Договором.
– За користування електросамокатом Наймач сплачує Наймодавцю орендну плату відповідно до тарифів вказаних в Мобільному додатку “E-wings” та на сайті Наймодавця;
– На послуги Наймодавця не нараховується ПДВ, оскільки він не зареєстрований як платник ПДВ.
– Списання грошових коштів за користування електросамокатом здійснюється відразу після припинення користування електросамокатом (після завершення поїздки).
– При неправомірному списанні грошових коштів з гаманця Наймача в додатку “E-wings”, останній має право звернутись до Наймодавця за номерами телефонів (контактами), що вказані на сайті E-wings (https://e-wings.com.ua/) , для повернення таких коштів.

Scroll to Top
Догори